Alice Nordin marmor

169249

NORDIN, Alice (1871-1948): "Sittande nymf", signerad Alice Nordin, marmor, höjd 43 cm

Lagningar

Konst, Skulptur

Alice Nordin marmor
Budhistorik (32 bud)
635282
7 000
632372
6 800
635280
6 600
632372
5 800
632169
5 600

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.