Lambert Werner olja

169248

WERNER, Lambert (1900-1983): "Kvinna med blomster", signerad Lambert Werner, olja på pannå, 55x46 cm

Konst, Måleri

Lambert Werner olja
Budhistorik (7 bud)
635268
3 200
635266
635265
2 800
635264
2 600
635262
2 400

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.