Georg Pauli olja

169243

PAULI, Georg (1855-1935): "Souvenir affectueux", signerad G. Pauli, olja på pannå, 31x46 cm

Konst, Måleri

Georg Pauli olja

Budhistorik (3 bud)

630242
6 400
628556
450
626170

Slutpris SEK:
6 400
611 EUR, 687 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.