Gunnar Svenson olja

169242

SVENSON, Gunnar (1892-1977): "Reymersholme", signerad Gunnar Svenson samt daterad på baksidan 1919, olja på pannå, 45x55 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Gunnar Svenson olja

Budhistorik (2 bud)

632455
4 800
630238
2 400

Slutpris SEK:
4 800
460 EUR, 540 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.