Per Julius olja

169241

JULIUS, Per (född 1951): "Vy mot Trysunda från Krolålviken", signerad P. Julius samt signerad och daterad på baksidan P. Julius juni -81, olja på duk, 24,5x41 cm

Konst, Måleri

Per Julius olja
Budhistorik (6 bud)
634444
1 800
634355
1 700
634354
1 600
633031
632180
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.