Wilhelm Wik olja

169240

WIK, Wilhelm (1897-1987): "Composition X", signerad på baksidan Wilhelm Wik, olja på duk, 131x162 cm

Konst, Måleri

Wilhelm Wik olja
Budhistorik (10 bud)
635224
635220
3 600
635206
635200
2 600
635196

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.