Wilhelm Wik olja

169239

WIK, Wilhelm (1897-1987): "Ljuset i fjärran", signerad på baksidan Wilhelm Wik, olja på duk, 73x60 cm

Konst, Måleri

Wilhelm Wik olja
Budhistorik (5 bud)
629873
1 600
629522
629521
1 300
625095
625019

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.