Peder Duke olja

169238

DUKE, Peder (1938-2003): "Ljusglimtar", signerad och daterad på baksidan Peder Duke 2002, olja på duk, 86x82 cm

Konst, Måleri

Peder Duke olja
Budhistorik (3 bud)

631851
4 800
630751
4 200
628959

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.