Klockställ gjutjärn

169233

KLOCKSTÄLL, 2 st., snarlika, gjutjärn, 18/1900-tal, 26,5 resp 28 cm, delvis bemålade

Slitage

Diverse, Klockor/Ur

Klockställ gjutjärn

Budhistorik (11 bud)
628804
850
622309
628803
750
622309
700
628541
650

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.