Lars Gustav Kinmansson oljemålning

169225

KINMANSSON, Lars Gustav (1822-1887):Kustbild med segelfartyg, signerad och daterad G Kinmansson 1852, olja på duk uppfordrad på pannå, 23x30 cm

Litet hål i kanten

Konst, Måleri

Budhistorik (21 bud)
628752
3 600
628755
3 400
628752
3 200
628750
628746
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.