Peder Duke färgserigrafier

169224

DUKE, Peder (1938-2003): 2 färgserigrafier, 1992, 1996, signerade och numrerade Peder Duke, 21/200, 242/300; oramade

Peder Duke färgserigrafier

Budhistorik (14 bud)
634830
1 300
634979
634830
634930
634830
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.