Peder Duke färgserigrafier

169222

DUKE, Peder (1938-2003): 2 färgserigrafier, 1991, signerade och numrerade Peder Duke, 13/300, 53/300; oramade

Peder Duke färgserigrafier

Budhistorik (9 bud)
634413
900
632873
850
632873
650
634400
600
632873
550

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.