Peder Duke färgserigrafier

169221

DUKE, Peder (1938-2003): 2 färgserigrafier, 1992, 1993, signerade och numrerade Peder Duke, 76/200, 241/300; oramade

Peder Duke färgserigrafier

Budhistorik (16 bud)
634719
634651
634717
950
634651
900
634716
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.