Caroline af Ugglas färgserigrafi

169220

AF UGGLAS, Caroline (född 1972): (2) Stilleben, signerade och numrerade C. Ugglas, 75/100, 76/100, färgserigrafi, 55x68 cm

Budhistorik (16 bud)
634592
634825
634592
950
634824
900
634592
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.