Bela Hradil oljemålning

169219

HRADIL, Bela (född 1885-1968): I snickarboden, signerad Hradil, olja på duk, 54x43 cm

Konst, Måleri

Bela Hradil oljemålning

Budhistorik (4 bud)

628996
627826
622274
900
620877
700

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.