Homann karta

169218

KARTA, Homann, "Regni Galliae Seu Franciae et Navarrae" daterad 1741, delvis handkolorerad, 49x55 cm

Skador

Böcker/Kartor, Kartor/Atlaser

Homann karta

Budhistorik (9 bud)
628025
626871
626869
950
626868
900
626867
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.