Caroline af Ugglas färgserigrafier

169211

AF UGGLAS, Caroline, (född 1972): (2) Stilleben, signerade och numrerade C. Ugglas, 71/100, 72/100, färgserigrafi, 55x68 cm

Budhistorik (9 bud)
628124
628178
628124
950
626367
900
628123
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.