Johan Fredrik Martin

169210

MARTIN, Johan Fredrik (1755-1816): "Stockholm sedt från mose-backe på södermalm", efter förlaga av Elias Martin, ur Svenska Vyer No 1, etsning, 46x60 cm

Skador, hanteringsveck

Konst, Grafik, Stockholmiana

Johan Fredrik Martin
Budhistorik (6 bud)
628319
626094
619911
619909
600
619219
550

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.