Peder Duke färgserigrafier

169209

DUKE, Peder (1938-2003): (2) 1991, 1996, signerade och numrerade Peder Duke, 20/200, 12/300, färgserigrafier, bladstorlek 49x49, 45x54 cm; oramade

Peder Duke färgserigrafier

Budhistorik (10 bud)
628371
700
628236
650
628181
600
620088
550
619728
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.