Peder Duke färgserigrafier

169208

DUKE, Peder (1938-2003): 2 färgserigrafier, 1991, 1993, signerade och numrerade Peder Duke, 74/200, 255/300, bladstorlek 69x59, 47x44 cm; oramade

Peder Duke färgserigrafier

Budhistorik (17 bud)
628991
628987
628985
950
628982
900
628979
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.