Spegel

169205

SPEGEL, empirestil, 1800-tal, förgylld med senare fasettslipat glas, 150x65 cm

Smärre slitage, torrsprickor

Speglar

Spegel

Budhistorik (4 bud)

625101
2 600
620764
2 400
618163
500
618162

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.