Karl Axel Pehrson färglitografi

169204

PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Exotiska blommor, signerad K. A. Persson 86,129/385, färglitografi, 35x27 cm

Budhistorik (19 bud)
629010
1 300
628911
628884
628881
628875
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.