Lars-Olov Laraeus oljemålning

169200

LARAEUS, Lars-Olov (1913-1981): Klocktornet i Positano, signerad Laraeus, olja på duk, 61x38 cm

Konst, Måleri

Lars-Olov Laraeus oljemålning

Budhistorik (1 bud)

628721
2013-02-11 17:49:31

2013-02-11 kl 20:27
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.