Lars-Olov Laraeus oljemålning

169199

LARAEUS, Lars-Olov (1913-1981): Smygrökarna, signerad Laraeus, olja på duk, 60x73 cm

Konst, Måleri

Lars-Olov Laraeus oljemålning

Budhistorik (13 bud)
628491
950
628490
900
628488
850
628487
628486
750

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.