Lars-Olov Laraeus oljemålning

169197

LARAEUS, Lars-Olov (1913-1981): Nakenmodell, signerad Laraeus, olja på duk, 39x62 cm

Konst, Måleri

Lars-Olov Laraeus oljemålning

Budhistorik (13 bud)
628958
1 400
628957
1 300
628956
628954
628955

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.