Eva Hallström olja

169194

HALLSTRÖM, Eva (född 1942): "Drömmen", signerad EH, olja på duk, 65x58 cm

Konst, Måleri

Eva Hallström olja

Budhistorik (9 bud)
629056
629054
3 600
629051
3 200
628942
1 700
628744
1 600

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.