Ernst Hugo Lorenz-Murowana oljemålning

169191

LORENZ-MUROWANA, Ernst Hugo (1872-1950): "Mondschein an der Oder", olja på duk, signerad Lorenz-Murowana, 36x48 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (10 bud)
628385
628179
1 400
626918
1 300
627267
1 300
626918

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.