Bengt Lindström färglitografi

169164

LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Komposition, signerad Bengt Lindström, EA, färglitografi, 31x23,5 cm, med dedikation

Bengt Lindström färglitografi

Budhistorik (16 bud)
628888
628887
628886
950
628794
900
628885
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.