Bengt Lindström färglitografi

169162

LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Komposition, signerad Lindström, EA, färglitografi, 49x71 cm, med dedikation

Bengt Lindström färglitografi

Budhistorik (13 bud)
628862
1 700
628790
1 600
628859
628790
1 400
626713
1 300

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.