M. Pyk färglitografi

169160

PYK, Madeleine (född 1934): Initialerna, ur sviten Barndomen, 1977, signerad och numrerad Madeleine Pyk, 67/250, färglitografi, bladstorlek 47x58 cm, tryckt av Fernand Mourlot, Paris (blindstämpel)

M. Pyk färglitografi
Budhistorik (13 bud)
629637
850
628563
626719
750
628562
750
626719
700

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.