M. Pyk färglitografi

169158

PYK, Madeleine (född 1934): Verandan, ur sviten Barndomen, 1977, signerad och numrerad Madeleine Pyk, 67/250, färglitografi, bladstorlek 47x58 cm, tryckt av Fernand Mourlot, Paris (blindstämpel), oramad i originalportföljen

M. Pyk färglitografi

Budhistorik (2 bud)

628840
619245

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.