Tore Hultcrantz olja

169157

HULTCRANTZ, Tore (född 1923-): "Stadens utkant", signerad Hultcrantz, olja på pannå, 26x41 cm
Utställd: Gummeson Konstgalleri, 1969, utst.kat.nr 339

Konst, Måleri

Tore Hultcrantz olja

Budhistorik (4 bud)

628630
500
628632
500
628630
618746

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.