M. Pyk färglitografi

169155

PYK, Madeleine (född 1934): Badhuset, ur sviten Barndomen, 1977, signerad och numrerad Madeleine Pyk, 67/250, färglitografi, bladstorlek 47x58 cm, tryckt av Fernand Mourlot, Paris (blindstämpel); oramad

M. Pyk färglitografi
Budhistorik (15 bud)
628820
628832
950
628820
900
628831
850
628820

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.