M. Pyk färglitografi

169154

PYK, Madeleine (född 1934): Lagårdsbacken, ur sviten Barndomen, 1977, signerad och numrerad Madeleine Pyk, 67/250, färglitografi, bladstorlek 47x58 cm, tryckt av Fernand Mourlot, Paris (blindstämpel)

M. Pyk färglitografi
Budhistorik (11 bud)
627947
900
626712
850
626712
700
627946
650
626712
600

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.