M. Pyk färglitografi

169152

PYK, Madeleine (född 1934): Syskonen, ur sviten Barndomen, 1977, signerad och numrerad Madeleine Pyk, 67/250, färglitografi, bladstorlek 47x58 cm, tryckt av Fernand Mourlot, Paris (blindstämpel)

M. Pyk färglitografi
Budhistorik (10 bud)
626855
900
626710
850
626854
626710
750
626852
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.