Madeleine Pyk oljemålning

169150

PYK, Madeleine (född 1934): "Noaks ark", signerad M. Pyk, olja på duk, 46x38 cm

Konst, Måleri

Madeleine Pyk oljemålning

Budhistorik (17 bud)
628810
6 200
628741
6 000
628075
5 800
627318
5 600
627317
5 400

Slutpris SEK:
6 200
598 EUR, 680 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.