Kämmer & Reinhardt flickdocka

169149

DOCKA, biskvi, Kämmer & Reinhardt, 1910-20-tal, märkt "K*R, Simon &Halbig, 126, 62", kulleadad kropp i trä och massa, längd 62 cm

Bruksslitage

Leksaker

Kämmer & Reinhardt flickdocka

Budhistorik (12 bud)
627759
627645
1 900
627124
1 800
625576
1 700
625262
1 600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.