Robert Rauschenberg färgofffset

169148

RAUSCHENBERG, Robert (1925-2008): Stoned Moon Series: Sub-total, signerad och daterad Rauschenberg 1971, 102/500, färgoffset, blindstämpel, 20,5x32 cm, Gemini 429

Gulnad

Budhistorik (22 bud)
627835
6 200
627829
6 000
627829
5 400
627834
5 200
627829
4 400

Slutpris SEK:
6 200
594 EUR, 698 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.