Oljemålning 1800-tal segelbåtar

169146

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Motiv med segelbåtar, otydligt signerad, olja på duk, 24x32 cm

Smärre krackeleringar

Konst, Måleri

Budhistorik (14 bud)
628800
1 400
628495
1 300
627352
627352
628493

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.