Roberto Matta färglitografi

169145

MATTA, Roberto (Chile 1911-2002): Komposition, signerad Matta 71/100, färglitografi, 30x22 cm

Gulnad

Roberto Matta färglitografi

Budhistorik (13 bud)
624471
2 800
623480
2 600
624469
2 400
623480
620456

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.