Ram 1800-tal

169144

RAM, 1800-talets första hälft, förgylld, med oljemålning, landskap, rammått 74x58, innermått 31,5x45 cm

Konst, Måleri, Diverse

Ram 1800-tal

Budhistorik (20 bud)
626005
2 400
625699
624794
624794
1 700
622558
1 600

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.