Oidentifierad konstnär akvarell

169140

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): "Ropsten från Lidingö", otydligt signerad, akvarell, ca 23x32,5 cm

Fläckar

Konst, Måleri, Stockholmiana

Budhistorik (15 bud)
627943
1 400
627942
1 300
627935
627931
627765

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.