Skulptur i form av clown

169139

SKULPTUR, Clown, bemålad terrakotta, signerad Zoto Stockholm, höjd 45 cm

Smärre nagg

Konst, Skulptur

Skulptur i form av clown

Budhistorik (12 bud)
627167
626969
950
627166
950
626969
900
627165
850

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.