Tore Hultcrantz olja

169138

HULTCRANTZ, Tore (född 1923-): "Stadsbild", signerad och daterad Hultcrantz, olja på duk, 32x45,5 cm
Utställd: Västerås Konstmuseum 1974

Tryckmärken

Konst, Måleri

Tore Hultcrantz olja

Budhistorik (12 bud)
627661
627655
750
627589
700
626557
650
627587
650

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.