Matknivar 1800-tal delvis silver

169135

MATKNIVAR, 12 st, 1800-talets mitt, silver med stålblad samt ben, märkta under krona ALPHA SAM-Harwood&Co

sprickor

Silver

Budhistorik (2 bud)

626791
621501

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.