Gustaf Magnusson blandteknik

169127

MAGNUSSON, Gustaf (1890-1957): Berättelse i bild, monogramsignerad och daterad GM -14, blandteknik, 32x23 cm

Konst, Måleri

Gustaf Magnusson blandteknik
Budhistorik (1 bud)

625419
2013-02-09 13:37:09

2013-02-10 kl 21:36
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.