Birger Ljungquist oljemålning

169123

LJUNGQUIST, Birger (1894-1965): Flicka i landskap, signerad och daterad Birger Ljungquist 1943, olja på pannå, 40x31 cm

Konst, Måleri

Birger Ljungquist oljemålning

Budhistorik (14 bud)
627058
4 800
626742
4 600
619337
4 400
626741
4 400
619337
4 200

Slutpris SEK:
4 800
460 EUR, 540 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.