Häst Dalarna

169122

HÄST, Dalarna, 1920/30-tal, rödmålad med polykrom dekor, höjd 21 cm

Borrad för ljus, skador, lagningar

Allmoge

Häst Dalarna

Budhistorik (11 bud)
627651
750
620867
700
627139
650
620867
600
620860
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.