Magnus Creutz oljemålning

169120

CREUTZ, Magnus (1909-1989):"Vilande modell", signerad Creutz, olja på duk, 50x65 cm
Har varit utställd på Ateneum

Lagning

Konst, Måleri

Magnus Creutz oljemålning

Budhistorik (11 bud)
627561
1 600
623903
623903
1 400
627322
1 300
623903

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.