Spegel med konsolbord mahogny Karl Johan

169117

SPEGEL MED KONSOLBORD, Karl Johan, fanérat med mahogny, total höjd 273 cm (187 + 86 cm)

En spegel sprucken, slitage, fanérsprickor, smärre skador

Budhistorik (3 bud)

622600
622599
622187

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.